بزم و لذت دائمي ، مباركاي آنانكه (‌ در دنيا بر مبناي عقل ) نشانه‌هاي الهي و اصول شرعي را ( در هر زمينه‌اي )‌ باور كرديد و تسليم (‌ احكام عقل و شرع و حـق ) شديد ((‌ و حدود چشم و گوش و شهوت خود را رعايت كرديد . ))‌ ؛

با همسرانتان (( بدون فرزند ! ))‌ شادي‌كنان به بهشت وارد شويد :

الذين آمنوا بآياتنا و كانوا مسلمين.اُدخلوا الجنة أنتم و أزواجكم تُحبرون . (43/69،70)

افرادي گرد آن مؤمنان عامل ، رقص‌كنان با جام‌هاي زرين مي‌چرخند. آنان هر چه را هوس كنند برايشان فراهم است و از جذاب‌ترين و زيباترين چشم‌اندازها! نيز براي أبد لذت مي‌برند :

يُطافُ عليهم صِحــافٍ مِن ذهبٍ و أكوابٍ و فيها ما تشتهيــه الأنفــــــس و تـلـــــذُ الأعــينُ و أنتــــم  فيها خالــــــدون ... بما كنتم تعملون.(43/71،72)


حکیمه     1395/11/10 - 01:03
باسلام. متنی که. فرستادم میخواستم در صفحه عمومی ثبت شود.اگر صلاح میدانیدعزیزان بخوانند.با تشکر

با سلام به شما . « متنی » از جانب شما دریافت نکردم.

خدیجه توکلی     1395/11/08 - 10:53
سلامی مالامال اندوه،به رنگ آسمان امروز تهران حذف اظهار نظر های همیشگی وباتوجه دوست بزرگوارم،قرآن پژوه مخلص وپویا، خانم تابش در باورم نمیگنجد. اغلب اوقات ورودم به کلاس با جستجوی صورت خندان ومهربان ایشان شروع میشد. وپایانش با شیرینی خوراکیهایی که نمیدانم به چه نیت توزیع میکردند. بیش از همه قدردان تلاشهای بی وقفه ایشان در جمع آوری وارسال صوتها وپیاده کردن آنها و......برای استفاده غایبین کلاس هستم. انتخاب این مطلب استاد چه تقارن زیبایی دارد انشالله مصداق همین بزم ولذت دایمی شوند. روحشون قرین آرامش الهی ومتنعم خان پربرکت اهل بیت علیهم السلام دسته گل فاتحه هدیه منزل ابدی شما

با سلام به شما و سلام به توجه شما. خداوند آن بانوی بزرگوار را از عفو و غفران و رحمت خاص خود برخوردار و سکرات برزخ را برایشان آسان و شفاعت أولیاء عزیزش را نصیبشان فرماید. فقدان این بانوی مهربان و متواضع و قرآن پژوه که با پرسشهای دقیق و موشکافانه و نظرات مومنانه ی خود مرا و عزیزان حاضر در کلاسهایم را به دقت بیشتر وامی داشتند و در ضبط و ثبت و پخش مطالب کلاسهای من ، همواره فعال بودند ، بسیار محسوس و تأسف بار خواهد بود. خداوند به همسر محترم و دختر نازنین و پسر عزیز و دیگر بستگان و دوستان ایشان صبر عنایت و عاقبت ما را هم ختم به خیر و در فرج آخرین حجتش تعجیل فرماید.