پرسشنامه ازدواججهت دریافت فایل پرسش نامه بر روی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود کنید


علی     1397/10/22 - 15:44
سلام استاد عزیز خیلی خیلی دلم طالب هست که کتاب هارو مطالعه کنم اما هزینه ی پرداختش رو ندارم. و معلوم نیست کی بتونم پولی تهیه کنم. جسارتا آیا پی دی اف کتاب هارو ندارید که بتونم مطالعه کنم؟ با تشکر ببخشید

با سلام به شما . لطفا با شماره « 09101473246 » از طریق سروش بفرمائید کدام کتاب مورد نیاز شماست.

فریبا     1397/05/03 - 23:46
سلام وقتی زنگ میزنند خونه ، چه سوال هایی باید پرسبد ؟

با سلام به شما. هر خواستگاری یا خودش یا والدین و بستگانش از والدین دختر به دو صورت « حضوری » و یا « تلفنی » تقاضایش را مطرح می کند. در هر دو صورت والدین دختر باید از طرف بپرسند: آیا شما از دختر ما اطلاعات کافی دارید؟ قطعا خواهند گفت: خیر ، و باید بپرسند: آیا ما اطلاعات کافی از پسر شما باید داشته باشیم؟ قطعا خواهند گفت: بله. بعد باید بپرسند: این اطلاعات فردی و تحصیلی و شغلی و خانوادگی و اعتقادی و اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و غیره درباره دو طرف چگونه باید مبادله شوند؟ خواهند گفت: از طریق دیدار و مذاکرات خانواده ها و خود دختر و پسر. در اینجا باید گفته شود که : چون این اطلاعات و پرسش و پاسخها زیاد هستند لذا برای جلوگیری از فراموشی پرسش ها و پاسخ ها و اتلاف وقت و هزینه ... آیا بهتر نیست بخشی از پرسش های اولیه، « قبل از اولین ملاقات حضوری » به طور « کتبی » مبادله شود و پس از احراز حداقل توافق، رفت و آمدها انجام شود.؟ قطعا طرف مقابل اگر اهل منطق باشد مقاومتی نشان نخواهد داد و می توان با معرفی سایت « به آسمان نگاه کن » و یا از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی، پرسشنامه را در اختیار آنان قرار داد و پس از مبادله « هم زمان » آنها و توافق اولیه ، خواستگاری حضوری انجام شود. در اینصورت تحقیق قبل از « نگاه به ظواهر » انجام می شود و ادامه ملاقاتها روند روشن تری خواهد داشت. موفق و موید باشید.

ع اسدی     1396/04/07 - 16:52
سلام استاد عزیز امکانش هست من این برگه ها رو به خاله ام که 48 سال سن دارند و همسرشون فوت شده بدهم پر کنند و برای شما ایمیل کنم. ؟ بنده متاهل هستم.

با سلام به شما. من چند سالی است که به خاطر مشغله زیاد دیگر وساطت در این مسئله را کنار گذاشته ام و هم اکنون پاسخنامه ای مناسب ایشان در اختیارم نیست. اما ایشان می توانند پرسشنامه را (بدون نوشتن پرسشها) پاسخ بدهند و برایم بفرستند تا هر زمان که مورد مناسبی برایم مطرح شد به ایشان اطلاع دهم. موفق باشید.

اکرم گلی     1394/10/06 - 20:38
خوب

موفق و عاقبت به خیر باشید. إن شاء الله

مجتبی خزاعی     1394/05/01 - 22:20
سلام خدمت شما میشه کمی در مورد نحوه استفاده از این پرسشنامه و شرایط اون توضیح بدید؟ یا از کجا و چه طریقی میتونم در مورد نحوه تکمیلش اطلاعاتی بگیرم که مزاحم شما نشم؟

با سلام به شما و جوانی شما . توضیحات لازم در ابتدای پرسشنامه بیان شده و توضیح بیشنر آن در کتاب ازدواج چرا و چگونه ؟ و یا کتاب چهار دیواری در کف آسمان و یا کتاب هنر همسر شناسی می باشد. بار هم اگر نکته ای هست لطفا با ایمیل مطرح فرمائید : ghofrani23@chmail.ir