تبریک ماه مبارک رمضانهو المحبوب

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

حلول ماه مبارک رمضان، ماه بارش رحمت­های ویژه و نزول کتاب­های آسمانی خصوصا قرآن و ضیافت با شکوه الهی و ماه شکستن بُتهای نفس و سجده­های عاشقانه بر درگاه معبود یکتا و ماه توبه و انابه و آمرزش گناهان و ماه رهایی از جهنم و دستیابی به بهشت ، إن شاء الله تعالی برای جمیع مسلمانان و مستضعفان ایران و جهان مبارک باشد.
این ماه پرفضیلت، فرصتی مغتنم و بسیار ارزشمند برای انس با قرآن و تفکر در ظاهر آن و تدبر در باطن آن و لذت­ از شب زنده‌داری است که شهد نیایش را در کام انسان شیرین­تر‌ و راه درست زندگی را روشن­تر می‌کند و بر شوق او در جهاد فی سبیل الله می­افزاید.
اگر انسان خود را در معرض خورشید درخشان ماه رمضان قرار دهد از ‌سلطه عادت‌ها و غریزه‌ها و ‌غفلت‌ها و جهالت­ها و ظلمت انواع ظلم­ها نجات یافته و روح بندگی و برادری و همدردی با نیازمندان و مستضعفان در او نمایان می‌شود.
نهایت لطف خداوند متعال در این ماه تجلی دارد و درهای آسمان بیش از هر زمانی در شب قدر آن بر روی مردم باز است تا به بیشترین مواهب و برکات الهی و عطایای ربانی دست پیدا کنند و افراد بیدار و متوجه و لایق و قابل بتوانند به اندازه­ی هزار ماه در یک شب ، متحول و به کمال خود نزدیک شوند.

از بارگاه الهی ، برای همگان توفیق بهره‌گیری از نورانیت و برکات این ماه خجسته را مسئلت دارم و امیدوارم در این ماه عزیز بتوانیم برای ظهور آخرین حجت الهی و استقرار پرچم صداقت و عدالت و أمنیت در جهان ، آماده­ تر شویم.


برای این مطلب نظری ثبت نشده است و یا نظر شما هنوز مورد تایید مدیر سایت قرار نگرفته است