نامه ای به امام زمان عجهو المحبوب

آقا و سید و سرور عزیز ما ؛ ای آخرین حجت الهی و ای یگانه منجی بشریت از گرداب غفلت و ظلمات جهالت و نفسانیت.

آقا جان ، این همه ظلم و جور و جنایت و دروغ و تزویر روزافزون در جهان ، از نزدیک شدن روزِ ظهورتان حکایت دارد و این همه دلهره و تشویش که به جان خبیث مستکبرین و ضحاکان مار به دوش جهانی افتاده ، تاییدی ست از نزدیکی قیام جهانی شما.

آقا جان ؛ ما بسیار خوشحالیم از این که می­بینیم تمام کدخداهای قدرتمند و ثروتمند با تمام روزنامه­ها و مجلات و شبکه­ها و بانکها و کارخانه­های اسلحه سازی و این همه مزدوران حلقه­ به گوش و دیوثشان ، نمی­توانند مانع ظهور نورانی شما باشند.

آقا جان ؛ ما لذت می­بریم از اینکه می­دانیم تمام آنها که امروز بیش از هر زمانی ، دستشان به خون پاک بهترین­ خوبان و جوانان رشید و برومند آغشته است ، مانند « کف » با کفگیر شما نابود می­شوند و هرگز زورشان به شما نمی­رسد.

آقا جان ؛ ما و تمام مظلومان و مستضعفان جهان ، از اینکه در هر صبحی ، به « ظهور شما » و « نابودی مستکبرین » امیدواریم ، از این « امید و انتظار » لذت می‌بریم.

آقا جان ؛ عطر بوی پیراهن یوسفیتان و صلابت شمشیر عدالت­گستر علویتان و محبت سرشار کوثریتان و پرچم سرخ عاشورائیتان و نسیم روح­بخش وجود پربرکت و نبوی شما زوایای شهرها و کشورهای جهان را به وجد آورده و خیلی­ها را تشنه­ی ظهورتان نموده.

آقا جان ، با زبان شیرینتان از خالقمان بخواهید در « اردوی حامیانتان » هم « بیداری و عقلانیت و بصیرت و معرفت و همت » را به حد نصاب برساند تا ظهور نورانیتان هر چه زودتر فراهم شود.إن شاء الله تعالی


آذر باد     1395/06/30 - 02:05
باسلام.چه متن شوق انگیزی واقعا ممنون آنقدر متن زیباست که اشکهایم جاری شد.اللهم عجل لولیک الفرج

با سلام و تشکر از ابراز احساسات مومنانه ی شما. امیدوارم خداوند به عظمت این بزرگترین عید اسلامی ، عید اکمال دین و عید إتمام نعمتهای الهی و عید آغاز امامت و ولایت أمیرالمومنین و أئمه أطهار صلوات الله علیهم ، ما و شما را از « متمسکین » واقعی آن عزیزان نازنین « جعل » فرماید و توفیق « حمد » آن را هم به ما و شما عطا فرماید و ما و شما را در ظهور آخرین حجتش سهیم فرماید. إن شاء الله تعالی.